Начало    
Мисия
Политика по качеството
Управление и структура
Сертификати
Кариери
За контакт
Клонова мрежа
Клиенти и партньори



Клонова мрежа

Регионален офис София
1309 София, ж.к. „Разсадника" бл.129-130
Тел: (02) 80-10-281, Моб.тел. (+359) 887 666 686
e-mail: dsktrans@dsktranssecurity.bg


Регионален офис Благоевград
2700 гр.Благоевград, ул.„Тодор Александров" №3
Димитър Стоилков
Регионален мениджър 
Тел: (073) 829-751, (073) 829-741
e-mail: Dimitar.Stoilkov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Пловдив
4000 гр.Пловдив, ул.„Христо Г.Данов" №5
Димитър Костов
Регионален мениджър

Тел: (032) 63-85-22
Факс: (032) 63-85-22
е-mail: Dimitar.Kostov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Стара Загора
6000 гр.Стара Загора, бул.„Митрополит Методий Кусев" №8
Христо Брезов
Регионален мениджър

Тел: (042) 63-33-23
Факс: (042) 63-33-23
е-mail: Hriisto.Brezov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Бургас
8000 гр.Бургас, ул.„Васил Априлов" №12
Сашо Александров
Регионален мениджър

Тел: 0884-601-487
е-mail: Sasho.Aleksandrov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Варна
9000 гр.Варна, ул.„Владислав Варненчик" №53
Йордан Вуцов
Регионален мениджър

Тел: (052) 512-522
е-mail: Yordan.Vutsov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Велико Търново
5000 гр.Велико Търново, ул.„Цар Освободител" №13
Веселин Тодоров
Регионален мениджър

Тел: (052) 520-595
Факс: (052) 521-608
e-mail: Veselin.Todorov@dsktranssecurity.bg

Регионален офис Плевен
5800 гр.Плевен, ул.„Васил Левски" №152
Христофор Павлов
Регионален мениджър

Тел: (064) 899-827
е-mail: Hristofor.Pavlov@dsktranssecurity.bg

Oфис Ловеч
5500 гр.Ловеч, ул.„Търговска" №44
Тел: (058) 685-112
Преслав Маринов
организатор

Клонова мрежа
За контакт
Сертификати
Управление на качеството

В "ДСК Транс Секюрити" ЕООД е създадена и внедрена система за управление на качеството, в съответствие на международния стандарт ISO 9001


   Правила и условия за ползване       За www.dsktrans.bg       OTP Bank.hu   
 © 2009 ДСК Транс секюрити